تازه های سایت

فال روز یکشنبه 30 مرداد 90 ( 21 آگوست 2011 )

http://img.p30parsi.com/images/01872834430878711427.jpg

فروردين
اگر نتوانيد راه حل براي موضوعي پيدا كنيد احساس مي كنيد شكست خورده ايد. بعضي از افراد تنها زماني كه شرايط بحراني باشد به كمكتان مي آيند.

ارديبهشت
ستارگان بر سفرهای دور روابط خارجی و قانونی تاکید زیادی دارند.خبرهای جالبی به دست می آورید  و شاید هم پیشنهادی به شما بشود.  افکار جالبی به نظرتان می رسد . بهتر است آنها را یادداشت کنید و اگر نه بعضی از بهترین نقشه ها را ممکن است فراموش کنید.

خرداد
خوشبختانه امروز اعتماد به نفس بيشتري داريد، آرامش و امنيتتان هم بيشتر شده است. اين خصوصيات تا چند روز ادامه مي يابد و دوستي هاي جديدي پيدا مي كنيد كه در آينده حامي بسياري از ايده هاي شما مي شود. مسائل احساسي نيز بسيار جالب هستند بنابراين مي توانيد انتظار اتفاقات زيادي را داشته باشيد، امروز پايان بسيار خوبي خواهد داشت.

تير
در مورد یکی از طرح های تان بسیار هیجان زده هستید که نمی توانید آن را به کسی نگویید.امشب موقعیت های اجتماعی اهمیت زیادی پیدا می کنند و تمایل دارید زیاده روی کنید. نگران نباشید ارزش نگرانی ندارد.

مرداد
امروز، تاكيد خاصي برروي همسايگان، فاميل و نزديك و ديگر كساني كه تقريباً آنها را در طول روز مي بينيد، وجود دارد. شما حقيقتاً از گذراندن وقت خود با آنها، لذت خواهيد برد. حتي اگر تنها راجع به مسائلي نامعلوم و بي ربط صحبت كنيد. اگر اتفاقي يا فعاليتي در اين جمع، به نظرتان جالب آمد، سعي كنيد در آن شركت نكنيد، چرا كه تفريح خوبي خواهد بود و ممكن است موجب آشنا شدن شما با افرادي جديد و جالب شود.

شهريور
امروز دوست دارید خرید بروید و کمی برای خودتان ولخرجی کنید.اما بیش از حد توان تان خرج نمی کنید.شاید هم برای خیریه یا یک کار نیک پول خرج کنید.

مهر
خدا را شکر،احساس بد دیروز از بین رفته و شما را با احساس شادی و سر زندگی باقی گذاشته . امروز روز مهمی در روابط اجتماعی شما می باشد چرا که شما ارتباطات بسیار جالبی خواهید داشت و برخی از این ها شما را در موقعیتی عالی برای آینده قرار خواهند داد.اگر می خواهید به گروه یادسته ای بپیوندید از بودن با آنها و این که این کار را کرده اید خوشحال خواهید شد.

آبان
امروز لازم نیست به زور دیگران را متقاعد کنید زیرا به راحتی متقاعد می شوند.درحقیقت وقتی چیزی را قبول می کنید پاسخ مثبت شما تاثیر می گذارد.می توانید به عمق همه چیز دست پیدا کنید و تمام سوءتفاهمات را هم حل کنید.

آذر
امروز وقت خوبي است براي اين كه سطح انرژي خود را معاينه كنيد وببينيد در كجا قرار داريد(چه حالي داريد) چون ناديده گرفتن سلامت بدني ممكن است خيلي برايتان گران تمام شود. يك ارزيابي دوباره از عادت هايتان تنها كاري است كه نياز داريد انجام دهيد تا شما را سرحال نگهدارد و بتوانيد با چالش هاي روزمره دست و پنجه نرم كنيد.

دي
به نسبت اين كه ديروز تا چه اندازه مورد توجه همسرتان بوديد احساس راحتي مي كنيد يا عصباني هستيد. تمام اين ها در صورتي كه شما آرام باشيد برطرف مي شوند اما اگر به خودخواهي تان ادامه دهيد، تعطيلات آخر هفته خود را خراب مي كنيد.

بهمن
امروز خوش شانسی به شما روی آورده است و فرصت هایی را که بدست می آورید به شما در گسترش دیدگاه های شخصیت تان کمک می کند . البته شاید در قبول برخی از پیشنهادات باید محتاط باشید زیرا این پیشنهادات قدری شانسی و اتفاقی هستند . در هر صورت این کاری بی هدف است و در حال حاضر هیچ چیزی بدست نمی آورید . بنابراین خودتان را آماده کنید تا راههای جدیدی را آغاز کنید و ببینید که چه پیش می آید.

اسفند
کارهای روزمره خسته کننده لذت بخش خواهند شد اگر کسی باشد که به شما کمک کند و اگر از کسی به شیرینی بخواهید برای این کار داوطلب زیاد خواهد بود. و چه کارهایی خطیر و خسته کننده که از راه شوخی و خنده به روز خوشی تبدیل خواهند شد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>